Hakkimizda

1997 yılından bu yana soğutma ve iklimlendirme teknolojileri alanında çalışmakta olan  PROTEK KLİMA ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında hizmet vermek üzere 1 Mart  2013 yılından itibaren ticari firma olarak  faaliyete başlamıştır.

Günümüzde üretici firmalar ile bağlantılı olarak en son teknolojileri sunan firmamız  satış ve satış sonrası hizmetlerde de önemli bir yere sahiptir.

Protek Klima; teknik konularda verimli olması etkili sorun çözme kalitesi ile birleştirerek yüksek özveri ile çalışan, dinamik bir firmadır.

Protek Klima, yaptığı işin arkasında duran, güven veren, samimi olan, en değerli iş ortağının müşteri olduğunun bilen, yüksek hizmet kalitesini önemseyen, bilgisini ve uzmanlığını paylaşarak büyüyeceğine inanan, insan gücüyle, işini en iyi şekilde yapan ve sürekli geliştirme azmiyle beslenen, gelecekten umutlu ve mutlu insan kaynağıyla, hizmet standardını önemseyen bir çalışma anlayışına sahiptir.

Güvenirlik, çözüm üretmek, hizmet odaklılık, paylaşmak, uzmanlık,  mutluluk ve kalite değerleri bu anlayışın temelini oluşturmaktadır.